Naše výrobky

Do vaší studené i teplé kuchyně přinášíme kvalitní olej, který nahradí dnes populární olej olivový. Zdrojem řepkového oleje jsou odrůdy řepky s nízkým obsahem dieteticky nežádoucích nasycených mastných kyselin. Díky šetrnému zpracování zůstává v oleji zachován vysoký obsah přírodního vitaminu E. Mezi odborníky na celém světě jednoznačně převládá názor, že řepkový olej je z hlediska skladby mastných kyselin a jejich vzájemného poměru jedním z nutričně nejvýhodnějších rostlinných olejů.

A to není zdaleka vše. Řepkový olej Zlatá Haná totiž báječně chutná.

Našim zákazníkům dodáváme tento kvalitní produkt v autocisternách. V případě požadavku na dodání menšího množství, se prosím obraťte na naše obchodníky.

Produktový list - jedlý rostlinný olej-řepkový / Product Sheet - Edible vegetable oil-rapeseed

Bezpečnostní list / Safety Sheet

Jedním z cílů obchodních aktivit společnosti je spokojenost zákazníků. Vedle prvotřídní kvality produktu je dalším nástrojem zajištění spokojenosti zákazníka odpovědný přístup ke všem obchodním vztahům. Principy a podmínky obchodní spolupráce definovala společnost PREOL FOOD, a.s. ve svých všeobecných obchodních podmínkách pro prodej zboží a všeobecných nákupních podmínkách:

Všeobecné obchodní podmínky - PRODEJ / General Commercial Terms and Conditions of Sale of Goods

Všeobecné obchodní podmínky - NÁKUP / General Conditions of Purchase

frame-scrollup